Naší hlavní orientací je veřejná kolejová doprava, náhradní díly pro vozidla veřejné dopravy a vozové baterie. Jsme předním dodavatelem baterií do kolejových vozidel v České republice.

Dodáváme NiCd a olověné baterie pro vozidla Metro Praha, pražské tramvaje, vozy Českých drah i dopravní podniky po celé České republice. Neméně významnou je naše spolupráce s Škoda Transportation a.s. na projektech kolejových vozidel do zahraničí. Mezi naše používané baterie patří značky jako SAFT FERAK, Hoppecke a další.

 

Energetika
a průmysl,
telekomunikace
a další
aplikace

Navrhujeme a dodáváme NiCd a Pb baterie včetně komplexního servisu. Spolupracujeme již na úrovni projektové dokumentace při návrhu nových provozů, elektráren, rozvoden.

V naší nabídce naleznete – baterie, usměrňovače, střídače, rozvaděče atd. Dodáváme sestavy Pb a NiCd baterií.

Aktuální informace

4. 11. 2021

Kompletní technologická řešení a servis baterií

Naše společnost Alkal Baterie spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1995.Portfolio firmy je především dodávka a servis širokého sortimentu průmyslových NiCd, Pb a […]
3. 11. 2021

Spolupráce která nás těší!

Společnost Alkal Baterie spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1995. Za dobu svého trvání Firma Alkal Baterie obdržela řadu certifikátů, mimo jiné i […]

Špičkový servis / HOTLINE


Pro naše zákazníky provádíme záruční a pozáruční servis nejen systémů Hoppecke, ale všech DC záložních napájecích zdrojů.

Naše společnost se zabývá servisem průmyslových Pb baterií dle ČSN EN 60 896.11 a 60 896.21, NiCd baterií dle ČSN EN 60 623 a Li-ION baterií podle požadavků výrobce a druhů použití. Servisujeme staniční, trakční, startovací i speciální baterie, UPS, usměrňovače a další zařízení. Veškerý servis provádíme na našich specializovaných pracovištích v Plzni, Raškovicích a Krnově.


Servis a údržba