NiCd baterie Ferak

Saft Ferak a.s. má více než šedesátitileté zkušenosti s návrhem, vývojem, výrobou a servisem nikl-kadmiových článků a baterií s kapsovými elektrodami. Nikl-kadmiové baterie Ferak se používají v široké škále železničních a průmyslových aplikací, ve kterých je vyžadována spolehlivost a optimální náklady životního cyklu.

Řada KPH/KPM/KPL
Standardní řada Ni-Cd baterií Ferak KPH/KPM/KPL, vyráběných kapsovou technologií představuje spolehlivé řešení jak pro železniční, tak pro staniční aplikace. Nikl-kadmiové baterie Ferak jsou navržené a vyrobené tak, aby poskytovaly výjimečnou spolehlivost a nižší provozní náklady po celou dlouhou dobu životnosti.

Novinkou v sortimentu Ferak je řada KPL s nízkými nároky na údržbu. Tyto baterie jsou využívány jako spolehlivý zdroj energie pro aplikace s dlouhým režimem vybíjení. Technologie s nízkou náročností údržby se osvědčila v praxi a nabízí 2 zásadní výhody: prodloužené intervaly dolévání vody a odstranění nutnosti výměny elektrolytu během životnosti baterie.

Baterie Ferak KPL, KPM, KPH a nízkoúdržbová řada KPL jsou ideálním řešením pro jakýkoliv režim vybíjení. Výrobek založený na spolehlivé kapsové technologii Saft zaručuje provoz v širokém rozmezí teplot a odolnost vůči elektrickému poškození, otřesům a vibracím. Baterie vyjadřuje pouze základní údržbu a nabízejí optimalizované celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Portfolio článků vyráběných společností Saft Ferak, tvoří řady pro krátký, střední o dlouhý režim vybíjení.

KPHKPMKPLKlPL LM (KPL PR LM)
Počet typů článků20221610
Kapacita14 - 265 Ah11 - 375 Ah10 - 375 Ah100 - 375 Ah
Průměrný interval dolévání3 - 12 měsíců3 - 12 měsíců3 - 12 měsíců1 - 2 roky
Režim vybíjenívybíjení vysokými proudy po dobu kratší 30 minutpro různé typy zátěže a režim vybíjení nízkými i vysokými proudy po dobu 20 minut až 3 hodinypro vybíjení vysokými proudy po dlouhou dobu 1 - 5 hodinpro vybíjení nízkými proudy po dlouhou dobu 1 - 5 hodin
EC kvalifikaceČSN EN 60 623ČSN EN 60 623ČSN EN 60 623ČSN EN 60 259
AplikaceZálohování a startováníZálohování Zálohování Zálohování
AttachmentSize
PDF icon Ferak_CZ_2015.pdf2.81 MB

Ochrana osobních dat - GDPR

Podmínky ochrany osobních údajů

SERVIS BATERIÍ PRO ČESKÉ DRÁHY

Servis pro kolejová vozidla