Vozidla pro veřejnou dopravu

Naší hlavní orientací je veřejná kolejová doprava, náhradní díly pro vozidla veřejné dopravy a vozové baterie. Jsme předním dodavatelem baterií do kolejových vozidel v České republice.

Dodáváme NiCd a olověné baterie pro vozidla Metro Praha, pražské tramvaje, vozy Českých drah i dopravní podniky po celé České republice. Neméně významnou je naše spolupráce s Škoda Transportation a.s. na projektech kolejových vozidel do zahraničí. Mezi naše používané baterie patří značky jako SAFT FERAK, Hoppecke a další.

Energetika a průmysl

Navrhujeme a dodáváme NiCd a Pb baterie včetně komplexního servisu. Spolupracujeme již na úrovni projektové dokumentace při návrhu nových provozů, elektráren, rozvoden.

V naší nabídce naleznete – baterie, usměrňovače, střídače, rozvaděče atd. Dodáváme sestavy Pb a NiCd baterií.

Telekomunikace

V naší nabídce máme baterie, usměrňovače, diesel agregáty pro zálohování telekomunikačních zařízení, UPS, baterie do UPS.

Našimi zákazníky jsou poskytovatelé služeb přenosu televizního a rozhlasového vysílání, mobilní operátoři a dodavatelé technologických celků pro telekomunikační firmy.

Zabezpečovací a sdělovací technika

Nedílnou součástí veřejné dopravy je i zabezpečovací a sdělovací technika.

Pro naše zákazníky navrhujeme vhodné záložní bateriové zdroje a odpovídající nabíjecí zařízení, které se používá na železničních přejezdech, infrastruktuře metra a silniční dopravy i letecké přepravy.

Díky našemu širokému sortimentu jsme schopni navrhnout záložní napájení odpovídající přesně představě našich zákazníků.

Solární aplikace (akumulace energie)

V solárních aplikacích slouží baterie jako akumulační zdroj energie, který se v případě přebytků energie nabíjí a v případě nedostatku energii poskytuje.

Jedná se o tzv. cyklický provoz, tedy neustálé vybíjení a nabíjení baterie. Tento provoz je pro samotnou baterii velice náročný. Jelikož je baterie v ostrovním systému klíčový prvek, správný výběr baterie ovlivní chování, životnost a případné další investice do obnovy a oprav celého fotovoltaického systému.

V naší nabídce naleznete vhodné Pb baterie i NiCd baterie pro solární použití. Děláme návrhy potřebné kapacity baterií pro ostrovní systémy i hybridní systémy.

Certifikáty

Katalog Ferak

Katalog Railway

Katalog Ni-Cd Baterie